Sosyal Medya Yönetimi

Neden Biz?

İçerik, Gerçekten Bizim İşimiz.

Markaya uygun doğru yaklaşım içeren içerik oluşturma konusunda genlerimizde olan PR İletişimi tecrübesi sayesinde tüm mecralara özel içerik hazırlamak konusunda kendimize güveniyoruz.

Doğru Strateji

Sosyal medyanın gereksiz zaman ve harcamalardan uzak bir şekilde yönetilmesinin, doğru bir sosyal medya stratejisi belirlemekten geçtiğine inanıyoruz.

Performansı Yüksek Reklam Yönetimi

Dijital pazarlama tecrübesine sahip ekibimiz, sosyal medyada doğru reklam modelleri ile sonuç başına maliyet oranını düşürerek daha fazla kişiye erişme konusundaki sorununuzu çözecek.

Ölçümlemenin Öneminin Farkındayız

Sosyal medyada yapılan işleri ölçümleyebilmek, daha etkili sonuçlara ulaşmanın en önemli adımlarından birisi. Sosyal medya yönetimine dair gerekli raporları sıkı bir şekilde hazırlıyor, sonuçlardan yeni stratejiler geliştiriyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

Moderasyon’da Yakın Takip

Sosyal medyadan gelen soru ve görüşler konusunda sıkı bir takip ve moderasyon hizmeti sunuyoruz. Gelen müşteri bildirimlerinden ‘nasıl anlamlı bir veri çıkarabiliriz’ diye düşünüyor, Sosyal CRM süreci planlıyoruz.

Tasarımda Fark Yaratmak Mümkün

Revize almanın kreatif süreçlerin bir parçası olduğunu biliyor ve bunu sorun etmiyoruz. 😊

Sosyal Medya Trendlerini Yakından Takip Ediyoruz

Sosyal medya, kendiliğinden canlı bir dünya. Bu dünyaya adapte olmak için ayrı bir canlılık ve enerji gerekiyor. Tüm trendleri yakından takip ediyor, uygun koşullarda ‘real-time’ içerikler ile markanızı da bu trendlere dahil ediyoruz.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve aklınızdaki soruları yanıtlayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurun.

Güvenlik Kodu